LASKKA

Náš príbeh

Kreativita je nekonečná.

Príbeh značky LASKKA je príbehom spolupráce, ktorý mení svet.

Laskka vznikla z čistej radosti z tvorby. Dve mladé, krásne duše podporujú jedna druhú na ceste poznania samých seba vo svete zvanom laskka. Je to príbeh spolupráce, ktorý mení svet. Mení svet každého z nás. Mení svet na pestrofarebný svet odvahy, tvorivosti, lásky a radosti. Vdychuje nový život nielen do materiálnych vecí, vdychuje nový život hlboko do našej duše. Vznikla, aby sa z nás spoločne stali lepší ľudia, pretože iba spolu-prácou vytvoríme lepší svet. Preto vitajte v tomto svete

V jednoduchosti sa snažíme o udržateľnosť, vážime si skutočnú hodnotu práce, vyzdvihujeme silu výnimočných zručností každého z nás. Avšak vo svojej skutočnej podstate nám ide o radosť z tvorby. Každý tvorca robí to, čo má rád, to, čo s láskou vytvára.
Každý výtvor má svoj príbeh. Od myšlienky cez návrh, ušitie až po prezentáciu kúsku a predaj.

Ide nám o ľudskú hodnotu, ktorú každý kúsok nesie v sebe. Ide nám o úsmev na tvári, keď niektorá z nás má super nápad. Učíme sa porozumeniu medzi sebou a  zjednoteniu vízie. Laskka je v podstate ako život samotný, keď sa tešíte z maličkostí a ste šťastný človek.

Jeden kúsok na bežný deň i na akúkoľvek príležitosť? Kreativita je nekonečná.

Laskka je kreatívna a autentická.

Laskka je esencia tvorenia. Nadšenie a vášeň z tvorby je to, čo nás ženie vpred na našej ceste.

Dáva ti pocit výnimočnosti v kvalitných materiáloch a procese tvorby, v hlbokých hodnotách a tiež v zámere, ktorý značka napĺňa.

Prinášame unikátne produkty a výrobu v malom, ale kvalitnom množstve s možnosťou prispôsobenia kúsku podľa tvojich preferencií.

Vyberáme kvalitné lokálne a európske látky, sústreďujeme sa na udržateľnosť kúskov, tvoríme s laskkou k životnému prostrediu.

Využívame aj upcycling a dávame druhú šancu už nenosenému, ktoré pretvvárame a vykúzlime nové obľúbené kúsky.

Láska
Autentickosť
Srdce
Kreativita & hravosť
Komunita
VýnimočnaAty

Scroll to Top

Prihlásenie