LASKKA

Často kladené otázky

Objednávky je možné uhradiť priamou online platbou alebo bankovým prevodom a pre objednávky s osobným prevzatím na našej adrese je možná aj platba v hotovosti.
Objednávku kúskov, ktoré máme ušité skladom zasielame po pripísaní platby na náš účet.
Pri výbere Vám pomôžu naše Veľkostné tabuľky, popisy pri produktoch prípadne sa nám kľudne ozvite e-mailom alebo telefonicky a povedzte svoju predstavu a my Vám s výberom radi poradíme 🙂
Zákazkové šitie je dostupné podľa aktuálnych kapacít našej šikovnej krajčírky. Ak máte o kúsok na mieru záujem, dajte nám vedieť e-mailom alebo telefonicky svoju predstavu a my Vám obratom povieme aktuálne možnosti a čo vieme vymyslieť 🙂 Rovnako ak by ste si želali niektorý náš kúsok upraviť, kontaktujte nás.

Všetky naše kúsky objednané na e-shope môžete vrátiť alebo vymeniť do určitej doby podľa reklamačných podmienok.

Všetky naše kúsky, ktoré máme aktuálne ušité skladom si môžete prísť pozrieť aj vyskúšať po dohode termínu a času u nás v Nitre na Chrenovej na adrese Za Humnami 35.
Materiály, z ktorých šijeme Laskka kúsky vyberáme s ohľadom na životné prostredie a lokálnosť. Väčšinu produktov šijeme z látok utkaných v lokálnej firme v Českej republike prípadne vyberáme látky z lokálnych “rodinných” galantérií.
Scroll to Top

Prihlásenie